+38 (066) 361-65-93 viber

+38 (0532) 65-25-46

Laitvel@ukr.net

Замовити дзвінок

X
Залиште номер телефону і наш менеджер зв’яжеться з Вами
Замовити
Каталог продукції
Каталог продукції
Головне меню

Професійна ЗАТОЧКА інструменту⇒

    Ми маємо можливість здійснювати професійну заточку в Полтаві ножів кухонних, мисливських, туристичних, ножів від м'ясорубки та машинок для стрижки та ножиць для стрижки та тканини. Заточка проводиться із дотриманням потрібного кута заточки (узгоджується із замовником) по всій ріжучій кромці. Також при заточці Полтава здійснюється паліровка леза, що дає змогу збільшити термін служби та якість експлуатації інструменту. Звернувшись до нас Ви не пожалкуєте що довірили нам свій інструмент. Замовляйте заточку ножів та ножиць Полтава та будете приємно вражені нашим сервісом. Професійна заточка ріжучого інструменту дозволить вам бути справжнім професіоналом у своїй роботі. У нашому сервісі по обробці металевих виробів ми також здійснюємо ремонт ножів, як кухонних так і туристичних ножів, ножів для полювання та складаних ножів. До заточки, ремонту і відновлюванню ножиць, як до перукарських чи кухонних, канцелярських, садових, по металу чи кравецьких ножиць здійснюється індивідуальний підхід. Заточка ножів та ножиць здійснюється в декілька етапів на різних професійних станках для заточки інструменту. Без перекалу та з невеликою швидкістю, а саме це забезпечує якість заточки та строк служби виробу чи інструменту. Завершальним етапом Заточки є паліровка робочої поверхні, що здійснюється каменем 2500-ю зернистістю та паста ГОІ.

     На початку 2000-х років було дуже складно знайти місце, майстерську по заточці ножів для машинок для стрижки та ножів для м'ясорубки та її решітки в Полтаві. Люди були змушені купувати або нові машинки, або ножі, які здебільшого відрізнялися багато гіршою якістю. На даний час ми можемо заощадити ваші кошти та дорогоцінний час здійснивши професійну заточку в Полтаві ножів для стрижки та ножів і решіток для м'ясорубки. 

    Хочемо також зазначить що наш сервіс по заточці в м. Полтава також здійснюється професійна заточка свердел для електро та ручної дрелі, сокир, як професійних так і для домашнього господарського використання. Потрібний кут заточки узгоджується із замовником, враховуючи для яких потреб буде використатися інструмент.

   Окремо ми виділили заточку секаторів садових та заточку стамесок для столярних робіт. З початку року та весняних содових робіт зростають потреби в наявності гарної якості потрібного інструменту. Професійну заточку секаторів Полтава потрібно здійснювати заздалегідь. Також звертаємо вашу увагу на те, що садовому інструменту потрібно проводити технічне обслуговування, тобто регулярну чистку та смазку робочих поверхонь. Ми в даному питанню до ваших послуг. Заточка стамесок по дереву здійснюється на водяній основі із постійним охолодженням ріжущої кромки, що дає змогу звести кут заточки на нуль не перепаливши лезо. Нашими постійними клієнтами являються столярки, майстера різьби по дереву та заводи деревообробні.