+38 (066) 361-65-93 viber

+38 (0532) 65-25-46

Laitvel@ukr.net

Замовити дзвінок

X
Залиште номер телефону і наш менеджер зв’яжеться з Вами
Замовити
Каталог продукції
Каталог продукції
Головне меню

Послуги


Ремонт дрібної побутової техніки
Сервіс здійснює ремонт та технічне обслуговування дрібної побутової техніки. Звернувшись до нас ви отримуєте професійну діагностику та якісний ремонт техніки.
Ремонт та встановлення дверних замків⇒
Здійснюємо ремонт замків як на "місці" при виїзді до замовника так і в сервісному центрі Полтава. Ремонт замка може бути доцільнішим, аніж його повна заміна. Що дозволить зберегти ваші кошти та навіть час на пошук потрібного замка, або його аналога. Здійснюйте вдалі рішення!
Аварійне відкриття замків в Полтаві⇒
Якщо ви загубили ключі від своєї квартири чи машини або зламали замок при відкриванні ключем чи захлопнули двері, а ключі залишились всередині, ми вам допоможемо аварійно відкривши ваш замок.
Професійна ЗАТОЧКА інструменту⇒
Ми маємо можливість здійснювати професійну заточку в Полтаві ножів кухонних, мисливських, туристичних, ножів від м'ясорубки та машинок для стрижки, ножиць для стрижки та тканини, канцелярських, садових, по металу та кравецьких ножиць. Заточка проводиться із дотриманням потрібного кута заточки (узгоджується із замовником) по всій ріжучій кромці, також при заточці здійснюється полірування леза, що дає змогу збільшити термін служби та якість експлуатації інструменту. Звернувшись до нас Ви будите задоволені тим, що довірили нам свій інструмент.
Ремонт та обслуговування касової техніки⇒
Фірма "Laitvel" (ЛАІТВЕЛ) проводить ремонт, гарантійне та післягарантійне обслуговування всієї БАНКІВСЬКОЇ КАСОВОЇ ТЕХНІКИ. Ремонт лічильників банкнот, детекторів валют, сортувальників, калькуляторів з друкуючим пристроєм, пакувальників банкнот та ін. техніки здійснюємо в Полтаві та області своєчасно та з гарантією.