+38 (066) 361-65-93 viber

+38 (0532) 65-25-46

Laitvel@ukr.net

Замовити дзвінок

X
Залиште номер телефону і наш менеджер зв’яжеться з Вами
Замовити
Каталог продукції
Каталог продукції
Головне меню

Світлодіодна стрічка Feron LS603 4,8W/m
Світлодіодна стрічка Feron LS603 4,8W/m
код: LED.L1

LED (світлодіодна) стрічка !

Хочемо представити вашій увазі такий продукт, як світлодіодна стрічка в  місті Полтава. Що вона собою представляє та для чого потрібна ми зараз з Вами розглянемо. LED стрічка – це вдалий інженерний винахід, що дозволяє підсвічувати предмети, інтер’єр та інше у важко доступних місцях. Використовується світлодіодна стрічка як у побутових приладах, для підсвічування деталей, клавіатури, циферблату та ін.,  так і в автомобілях для ЛЕД (LED) підсвічування панелі приборів, фар та декору. Також використовується світлодіодна стрічка вдома на кухні та в офісних приміщеннях для освітлення окремих робочих місць, що дозволяє проводити більш якісно та зручніше любу роботу. LED стрічку купити в Полтаві ви зможете завдяки нам, на нашому сайті чи магазині.

Давайте з Вами розглянемо що собою являє світлодіодна продукція, а саме LED стрічка. Це невеликого розміру діодні компоненти, що розміщуються паралельно, або один за одним на карбонітовій стрічці вширшки до 2 см.

Перевагами світлодіодної стрічки  вважають :

-          Досить не великі розміри при якісному та достатньому освітленні;

-          Гнучкість, що дозволяє розміщувати у важко доступних та потрібних певних місцях:

-          При використанні не гріються та не перегрівають предмети на яких знаходяться;

-          Досить великий спектр кольорів;

-          Світлодіодна стрічка проста при встановленні та у подальшому використанні, та ін.

Співпрацюючи з нами в Полтаві ви отримаєте якість та гарантію на всю (LED) продукцію, а це не лише стрічка,а й лампи,прожектори,світильники. Співробітники фірми ЛАЙТВЕЛ проводять безкоштовно консультації при виборі, кріплення або прорахунку кількості світлодіодної стрічки. Будемо раді вам допомогти та співпрацювати надалі.