+38 (066) 361-65-93 viber

+38 (0532) 65-25-46

Laitvel@ukr.net

Замовити дзвінок

X
Залиште номер телефону і наш менеджер зв’яжеться з Вами
Замовити
Каталог продукції
Каталог продукції
Головне меню

Переходимо на LED освітлення

   

       Коли Ви вирішили повністю, або частково перейти на LED освітлення то потрібно враховувати багато факторів, а саме:
1) Рівень освітленості кімнати дненним світлом;
2) Загальну пощу кімнати;
3) Колір шпалер і меблів які знаходяться в кімнаті та ін.

  Уже ні для кого не дивина, що світлодіодна продукція Полтава являється покращеним аналогом люмінесцентних ламп та ламп галогенних чи накалювання. Купивши ЛЕД лампи ви заощаджуєте свій час та кошти. А спектр та якість освітлення набагато кращі своїх попередників.

    LED стрічка Полтава гарно доповнить ваш квартирний дизайн, її можливості забезпечать освітлити важко доступні місця, такі як, шафа чи балкон та ін. Діодна стрічка має неперевершені можливості. Кольорова гамма забезпечить вас вибором того відтінку, що вам потрібен за для дизайну.

    А світлодіодні прожектори вирішать ваші бажання по освітленню подвір'я, під'їзду будинку чи навіть цілих вулиць. Світлодіодні прожектори - це вдале рішення по освітленню прилеглої території. Вони компактні, досить легкі у монтажу та мають високий рівень продуктивності.

    Світильники, що теж базуються на основі світлодіодів, теж зустрічаються все частіше, як в домашньому використанні, так і в промисловості чи виробництві на заводах. Їх невеликі габарити при досить високому спектру освітлення дають змогу освітлювати, як невеликі кімнати так і досить великі, такі як гаражі та ангари.