Сайт на стадії заповненняя

+38 (066) 361-65-93

+38 (053) 265-25-46

Laitvel@ukr.net

Замовити дзвінок

X
Залиште номер телефону і наш менеджер зв’яжеться з Вами
Замовити
Каталог продукції
Каталог продукції
Головне меню

Послуги


Ремонт та встановлення дверних замків
Ми проводимо встановлення дверних замків. Також здійснюємо ремонт замків як на "місці" при виїзді так і в сервісному центрі.
Аварійне відкриття замків квартир і машин
Якщо ви загубили ключі від своєї квартири чи машини або зламали замок при відкриванні ключем чи захлопнули двері, а ключі залишилиль всередині, ми вам допоможемо аварійно відкривши замок. Ціна послуги залежить від виду та ступеню пошкодження замка.
Доставка продукції по м. Полтава, області та країні
Ми проводимо доставку на всій території України. Доставка техніки, продукції та витратних матеріалів по м. Полтава та Полтавської області здійснюється Безкоштовно в термін та кількістю за домовленістю сторін.
Встановлення (кріплення) СЕЙФІВ
Придбавши у нас сейф ви маєте можливість замовити послугу по його встановленню чи кріпленню. Наші співробітники проведуть якісно роботу з дотриманням потрібних параметрів кріплення.
Встановлення світлодіодної продукції (LED) лампи/прожектори/стрічка
Наш підрозділ фірми "Laitvel" (ЛАІТВЕЛ), що займається світлодіодною продукцією зможе при потребі вам допомогти в заміні, встановленні та прорахунку кількості та типу світіння LED продукції на потрібну вам площу кімнати з урахуванням усіх факторів впливу. Уже ні для кого не секрет, що світлодіодна продукція Полтава дає змогу значно заощадити Ваші кошти . LED лампи, LED світильники, LED прожектори та світлодіодна стрічка являються екологічно чистою продукцією.
ЗАТОЧКА професійна ножів та ножиць
Ми маємо можливість здійснювати професійну заточку в Полтаві ножів кухонних, мисливських, туристичних, ножів від мясорубки та машинок для стрижки та ножиць для стрижки та тканини. Заточка проводиться із дотриманням потрібного кута заточки (узгоджується із замовником) по всій ріжучій кромці, також при заточці здійснюється паліровка леза, що дає змогу збільшити термін служби та якість експлуатації інструменту. Звирнувшись до нас Ви не пожалкуєте що довірили нам свій інструмент.
Ремонт і обслуговування банківської техніки
Фірма "Laitvel" (ЛАІТВЕЛ) проводить ремонт, гарантійне та після гарантійне обслуговування всієї банківської техніки. Наші сервісні інженери проводять своєчасне обслуговування банкківської техніки в м. Полтава та Полтавської область, що забезпечує непреривну роботу касового вузла. При потребі нашим сервісним центром надається техніка на час ремонту в оренду. Ремонт грошово-лічильних машин, сортувальників банкнот, детекторів валют, калькуляторів з друкуючим пристроєм та ін. техніки здійснюємо своєчасно та з гарантією.